دستگاه میوه خشک کن 40 کیلویی | دستگاه میوه خشک | خرید میوه خشک | تولید میوه خشک | قیمت میوه خشک
دستگاه میوه خشک کن ۴۰ کیلوی...

دستگاه میوه خشک کن ۴۰ کیلویی ویژگی های دستگاه: نوع دستگاه : 40کیلویی ارتفاع : 125CM عمق : 96CM طول : 68CM جنس سینی :

دستگاه میوه خشک کن 400 کیلویی | دستگاه میوه خشک | خرید میوه خشک | تولید میوه خشک | قیمت میوه خشک
دستگاه میوه خشک کن ۴۰۰ کیلو...

دستگاه میوه خشک کن ۴۰۰ کیلویی ویژگی های دستگاه: نوع دستگاه : 400 کیلویی ارتفاع : 220CM عمق :  130CM طول :  370CM جنس سینی

اسلایسر گوجه ای براکس

اسلایسر گوجه ای براکس اسلایسر گوجه براکس دارای ۱۳تیغه ۴میل منظم، بسیار تیز و برنده است. اسلایسر گوجه براکس امروز به دلیل سرعت وکارایی بالا

اسلایسر v5

اسلایسر v5 اصل آلمان اسلایسر برنر آلمان: اسلایسر های برنر آلمان امروزه خواهان استقبال زیادی از طرف تولید کننده های می باشد که بیشتر از

نمونه کار دسته بندی: دستگاه میوه خشک کن

در صورتی که قصد داشته باشید میوه خشک عمده تولید کرده و به فروش برسانید، استفاده از دستگاه میوه خشک کن امری ضروری بوده و دستگاه میوه خشک کن یکی از پیش نیاز های اولیه برای تولید میوه خشک عمده میباشد.

دستگاه میوه خشک کن نسبت به روش های سنتی تولید میوه خشک مزایای بیشتری داشته و سبب میشود که تولید میوه خشک با بهترین کیفیت و بدون صدمه به بافت میوه ها صورت بگیرد.

دستگاه میوه خشک کن چیست

در ساده ترین تعریف میتوان گفت که دستگاه میوه خشک کن برای خشک کردن و از بین بردن مایع و رطوبت درون برش های میوه بوده که در انواع مختلف خانگی و صنعتی موجود میباشد. دستگاه های صنعتی تولید میوه خشک تا 2000 کیلوگرم ظرفیت بارگیری میوه را دارند.

تمامی دستگاه های میوه خشک کن دارای سینی هایی با ابعاد متفاوت بوده که میوه های تازه و برش خورده را داخل این سینی ها قرار داده و بصورت ریلی و طبقه ای داخل دستگاه میوه خشک کن قرار میگیرند.

با شروع کار دستگاه، حرارت بصورت یکنواخت در تمامی بخش های دستگاه منتشر شده و سبب میشود که میوه های تازه رطوبت و مایع خود را از دست داده و در زمانی بسیار کمتر از روش های سنتی تبدیل به میوه خشک شود.

مزایای استفاده از دستگاه میوه خشک کن

در گذشته برای تولید میوه خشک از روش های سنتی مانند پهن کردن میوه ها زیر نور آفتاب ، استفاده از فر و حرارت مستقیم توسط اجاق گاز ها صورت میگرفت که معایب فراوانی داشت.تولید میوه خشک بصورت سنتی به بافت میوه خشک صدمه زده و بهداشتی نمیباشد.

دستگاه میوه خشک کن که به آن دستگاه خشک کن سبزیجات نیز میگویند، بصورت بهداشتی و اصولی میوه هارا خشک کرده و به بافت میوه ها و همینطور املاح آن صدمه نمیزند.تولید میوه خشک با استفاده از دستگاه میوه خشک بر قیمت میوه خشک نیز تاثیر میگذارد.

انواع دستگاه خشک کن میوه

دستگاه میوه خشک کن به دو شکل صنعتی و خانگی در بازار موجود میباشد. دستگاه های خانگی دارای ابعاد و ظرفیت کمتری نسبت به دستگاه های صنعتی بوده و مناسب برای تولید میوه خشک با حجم کم میباشد

دستگاه میوه خشک کن صنعتی در دو نوع ریلی و کابینتی در بازار موجود بوده  و مورد استفاده قرار میگیرد. تفاوت آنها در حجم دریافتی و ظرفیت کل دستگاه میباشد. دستگاه خشک کن میوه ریلی دارای ظرفیت بارگیری میوه به مقدار بالایی بوده و حداکثر تا 2000 کیلوگرم ظرفیت دارد.

نحوه کار دستگاه میوه خشک کن

وجود المنت های حرارتی و قابلیت تولید حرارت تا دمای مشخص شده از مهم ترین ویژگی دستگاه میوه خشک کن میباشد. سینی های دارای برش میوه تازه در مجاورت گرما و المنت

های دستگاه قرار گرفته و به مرور آب و رطوبت خود را از دست میدهند.

دستگاه میوه خشک کن | تولید میوه خشک | میوه خشک عمده | لیماک فروت

مزایای استفاده از دستگاه میوه خشک کن

مزایای راه اندازی خط تولید میوه خشک با استفاده از دستگاه میوه خشک کن

استفاده از میوه خشک و سبزیجات خشک شده در ایران و کشور های همسایه امری متداول است و همواره به میوه خشک و سبزیجات خشک شده و آجیل نیاز وجود دارد. راه اندازی کارگاه تولید میوه خشک با استفاده از دستگاه میوه خشک کن صنعتی میتواند به کسب و کار شما رونق بخشیده و درامد زیادی را به ارمغان بیاورد.

لازمه موفقیت در یک کارگاه تولید میوه خشک عمده ، استفاده از دستگاه میوه خشک کن صنعتی و با کیفیت و با ظرفیت بالا ، استفاده از میوه های مناسب ایرانی و استوایی و فرآیند خشک کردن بهداشتی و با کیفیت بالا میباشد.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه میوه خشک کن

مانند بسیاری از لوازم و وسایل مورد استفاده از خانه و کارخانجات ، قیمت دستگاه میوه خشک کن نیز به عوامل متفاوتی بستگی دارد. وجود آپشن و ویژگی های مختلف ، ظرفیت متفاوت دستگاه ها و همینطور تولید کننده دستگاه از عواملی هستند که میتوانند بر قیمت دستگاه میوه خشک کن تاثیر گذار باشند.

دستگاه میوه خشک کن خانگی

یکی از انواع  دستگاه میوه خشک کن ، دستگاه های خانگی میباشد که به منظور تولید میوه خشک عمده در خانه مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه میوه خشک کن خانگی دارای ابعاد و حجم بسیار کمتری نسبت به دستگاه های صنعتی بوده و مقادیر کمتری از میوه یا سبزیجات را میتواند خشک کند.

دستگاه میوه خشک کن خانگی در حالت های متفاوتی از نظر حجم و اندازه ، کابینتی بودن و شکل های دیگر و یا روش گردش هوا و خشک کردن تولید میشود.

انواع دستگاه میوه خشک کن

بطورکلی دو نوع اصلی دستگاه میوه خشک کن در بازار موجود میباشد:

دستگاه میوه خشک کن عمودی

این نوع از دستگاه ها به شکل گرد و دایره ای بوده و جریان گرما بصورت عمودی از کف دستگاه به سمت لایه های بالایی دستگاه حرکت میکند.این مدل از دستگاه میوه خشک کن برای استفاده های خانگی مناسب میباشند.

دستگاه میوه خشک کن افقی

اغلب دستگاه های صنعتی و حجم بالا از نوع افقی بوده و تولید و جهت حرکت گرما بصورت افقی و از دیواره های عقب و چرخشی میباشد. شکل بیشتر دستگاه های افقی مکعبی بوده و نیاز به فضای بیشتری نسبت به دستگاه های عمودی دارند.

جنس دستگاه میوه خشک کن

دستگاه خشک کن میوه صنعتی دارای ابعاد بزرگی بوده و باید در ساخت آن به متریال استفاده شده توجه کرد. استفاده از فلز های بدون ناخالصی و با تحمل حرارتی بالا میتواند در طول عمر دستگاه میوه خشک کن و همینطور قیمت دستگاه میوه خشک کن تاثیر گذار باشد.

دستگاه میوه خشک کن عرضه شده توسط لیماک فروت از جنس ورق های گالوانیزه بوده که عایق حرارتی بوده و به خوبی میتوانند شرایط دمایی بالا را بصورت طولانی مدت تحمل کنند. همچنین رنگ استفاده شده بر روی لایه رویی دستگاه از جنس نسوز بوده و به طول عمر ورقه ها می افزاید.

خرید دستگاه میوه خشک کن

در صورتی که قصد خرید دستگاه میوه خشک کن برای تولید میوه خشک عمده دارید، باید به نکات مهمی از جمله ظرفیت، جنس دستگاه و پشتیبانی فنی ارائه شده توسط شرکت فروشنده توجه کنید. در این بین قیمت دستگاه میوه خشک کن نیز دارای اهمیت است.

تیم لیماک فروت با هدف ارائه خدمات خود با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت اقدام به فروش انواع دستگاه میوه خشک کن صنعتی و خانگی کرده و شما عزیزان میتوانید دستگاه موردنظر خود را با کمترین قیمت نسبت به دیگر تولیدکنندگان از لیماک فروت خریداری نمایید.

تهران-شهرقدس، ۴۵متری کلهر، روبه روی پمپ بنزین ثارلله، دفتر شهرک صنعتی زاگرس، طبقه۲-واحد۴

راه های ارتباطی

ایمیل: info@limakfruit.com

تلفن: 09108806391

تلفن2: 09196019589

© محتوای سایت لیماک با ذکر منبع بلامانع میباشد.کلیه حقوق محفوظ میباشد.

طراحی شده توسط ایران طراحی