چگونه بهترین تولید کننده میوه خشک فله را پیداکنیم؟ | قیمت میوه خشک | میوه خشک عمده | لیماک فروت
5/5 - (9 امتیاز)

میوه خشک از جمله میوه های خشکی است که در بین مردم طرفداران زیادی دارد.یکی از کسب و کارهایی که میتواند برای تولید کننده میوه خشک سود خوبی داشته باشد خرید و فروش میوه خشک فله است.
در بازار های داخلی و خارجی،میوه خشک فله میتواند به فروش برسد. قیمت ها در فروش عمده و فله مقرون به صرفه است. در این صورت هر دو طرف در این معامله سود زیادی به دست می آورند.

شرایط نگهداری میوه خشک

میوه خشک بعد از اینکه خشک شود به یک خشکبار تبدیل می شود وهمانطور که میدانید خشکبارها در جذب رطوبت محیط، سرعت و قابلیت بالایی دارند و میتواند هدف هجوم حشرات قرار بگیرد و کپک بزند.
برای همین میتوانید از ظرف های شیشه ای و ظروف پلاستیکی و بهداشتی استفاده کنید و از میوه های خشک شده نگهداری کنید.میوه های خشک را بهتراست که در جای خنک و دور از گرما و رطوبت قرار دهید.

کارگاه تولید کننده میوه خشک

روش و روال کار در کارگاه میوه خشک به صورت زیر است:

انتخاب میوه مورد نظر برای خشک کردن

میوه ای که میخواهید خشک کنید را آماده کنید و دقت داشته باشد که میوه ها باید کامل رسیده باشند. میوه ها را باید با آب سرد شست وشو دهید و قسمت هایی که لکه دار و یا خراب هستند  را جدا کنید،و بعد از آن باید هسته ی میوه و ساقه میوه را جدا کنید.

تکه کردن میوه ها

کار دستگاه برش میوه به این صورت است که اول میوه هایی که هسته هایش را جدا کرده اند،در ابعاد و اندازه های مختلف در ورودی این دستگاه قرار میدهیم، و بعد از ان با استفاده از اهرمی که در بالای آن نصب شده است.

به آرامی به روی آنها فشاری وارد میکنیم تا میوه برش داده شود و با این روش میوه ها به راحتی تکه تکه می شوند.

نحوه تشخیص بهترین تولید کننده میوه خشک عمده با کیفیت

در حال حاضرمیوه خشک با کیفیت های متخلفی تولید می شود و در این باره عوامل مختلفی دخیل هستند:

1-میزان کیفیت میوه تازه

2-نوع دستگاه خشک کن و روش استفاده از ان

3-میزان موادی که به عنوان نگهدارنده و افزودنی استفاده می شود.

از جمله این عوامل به شمار می روند.
اگر که به صورت استاندارد و ایده آل هر کدام از موارد بالا انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد،میتوان میوه خشک های با کیفیت تر و بهتری را به بازار عرضه کرد.در مورد سوم باید دقت بالایی داشت،در صورت عدم استفاده از این مواد،محصول خوب و سالم تری و بهتری خواهیم داشت.

لیست قیمت فروش میوه خشک در کشور

در کارخانه ها و کارگاه های کشور،میوه خشک های مختلفی تولید میشوند و در نهایت به بازار عرضه میشوند که هر کدام از ان ها طعم و کیفیستشان با هم متفاوت است و همچنین قیمت فروش متفاوتی هم دارند.

چگونه بهترین تولید کننده میوه خشک فله را پیداکنیم؟ | قیمت میوه خشک | میوه خشک عمده | لیماک فروت

برخی از عوامل تعین کننده قیمت فروش عمده میوه خشک

1-قیمت میوه تازه

2-نوع دستگاه خشک کن

3-هزینه های تولید آن

4-فروش فله ای و یا بسته بندی

قیمت و خرید عمده انواع میوه خشک فله

برای خرید میوه خشک فله باید به نکات مختلفی توجه کنید.در رابطه با میوه خشک فله،نکته مثبتی وجود دارد، و این است که در هنگام خرید،این میوه خشک ها بسته بندی شده نیستند و شما به راحتی میتوانید با دقت بالا، کیفیت آن را برسی و مشاهده کنید.

و با این حال شما باید از فروشگاه هایی که معتبر هستند خرید خود را انجام دهید.

مخلوط میوه خشک فله مرغوب

مخلوط میوه خشک کن همانطور که از نامش پیداست،مخلوطی از انواع میوه خشک است و میتوان به عنوان آجیل میوه خشک آن را معرفی کرد.میوه خشک مخلوط چند نوع است که با توجه به طعمی که دارند دسته بندی می شوند.

سفارش فله میوه خشک درجه یک

در جامعه کمتر کسی است که میوه مصرف نداشته باشد و یا به بعضی میوه ها حساسیت داشته باشد،به همین علت است که میوه و همچنین میوه خشک مورد استفاده تمامی افراد است و طرفداران زیادی دارد.
میتوان میوه خشک را به صورت حجم بالا و یا عمده سفارش داد.اگر که شما میوه خشک فله سفارش دهید باعث می شود که قیمت برای خریداران ارزان تر بیافتد.

خرید میوه خشک فله

خرید و فروش میوه خشک عمده و به صورت فله ای برای بسیاری از مصرف کنندگان به صرفه است.در هنگامی که میخواهد به بازار عرضه شود،میوه خشک فله ای با قیمت پایین ترین به مشتریان عرضه می شود.
از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عوامل در پایین تر بودن قیمت میوه خشک فله ای،لحاظ نشدن هزینه های لازم برای انجام بسته بندی،است.

در بسیاری ازتولیدات با اضافه شدن هزینه بسته بندی بر هزینه اولیه آن،محصول قیمت پایه آن بیشتر می شود.در بسیاری از موارد پایین تر بودن قیمت میوه خشک فله ای برای بسیاری از مشتریان سودمند بوده است.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در مورد تولید کننده میوه خشک اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که میوه خشک از جمله میوه هایی است که در بین مردم طرفداران زیادی دارد. و همچنین با نحوه تشخیص بهترین تولید کننده میوه خشک عمده با کیفیت آشنا شدید.

شرکت لیماک تولید کننده میوه خشک فله با کیفیت است و شما میتوانید با مراجعه به سایت از قیمتم میوه خشک مطلع شوید و آن را خریداری کنید. همچنین میتوانید لیست قیمت میوه خشک عمده را از سایت لیماک فروت بصورت بروز دریافت نمایید

با دنبال کردن پیج اینستاگرام لیماک فروت از اخرین اخبار این خوراکی خوشمزه و فروش های ويژه مطلع شوید.

مطالب مرتبط

11 نظرات

ارسال نظر

تهران-شهرقدس، ۴۵متری کلهر، روبه روی پمپ بنزین ثارلله، دفتر شهرک صنعتی زاگرس، طبقه۲-واحد۴

راه های ارتباطی

ایمیل: info@limakfruit.com

تلفن: 09108806391

تلفن2: 09196019589

© محتوای سایت لیماک با ذکر منبع بلامانع میباشد.کلیه حقوق محفوظ میباشد.

طراحی شده توسط ایران طراحی